Kategoria B, B1, B automat

Prawo jazdy kategorii D.
Promocja!! od 3699 zł

FAQ - Najczęstsze pytania

Jak zapisać się na kurs prawa jazdy?

• Żeby zapisać się na prawo jazdy w Auto Szkole Premium wystarczy wejść w zakładkę "Zapisy" i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, bądź skontaktować się z nami telefonicznie.

Czy można zrobić badania lekarskie w Auto Szkole Premium?

• Tak, badania lekarskie są organizowane zawsze pare dni przed rozpoczęciem kursu. Tak aby przyszły kursant mógl wyrobić wymagany profil kierowcy przed rozpoczęciem kursu prawa jazdy.

Gdzie odbywają się jazdy?

• Naszych kursantów uczymy jazdy głównie po trasach, których mogą się spodziewać podczas zdawania egzaminu praktycznego w Łodzi. Takie rozwiązanie pomaga rozluźnić się kierowcy, ponieważ jedzie po trasie, którą doskonale zna z nauki jazdy.

Jakimi samochodami będą jeździć kursanci?

• Samochody dostępne w naszej Auto Szkole są tej samej marki i modelu jakich można spodziewać się podczas egzaminu. Dodatkowo, aby odstresować przyszłych kierowców podczas zdawania, wyposażyliśmy niektóre z naszych aut we wszystkie niezbędne kamery i zabezpieczenia, które pozwalają na wybór tego samego samochodu podczas egzaminu.

Jakie pomoce naukowe są dostępne w ramach kursu?

• Każda osoba wybierająca naszą Auto Szkołę otrzyma najlepszy, według opinii kursantów, podręcznik do samodzielnej nauki teorii i zasad obowiązujących na drodze. W każdym zestawie znajduje się płyta, dzięki której można zapoznać się z przykładowymi pytaniami egzaminacyjnymi i zobaczyć jak będzie wyglądało zdawanie teorii.

Jak wygląda opłata za kurs prawa jazdy?

• Ceny za poszczególne kursy mogą Państwo sprawdzić w zakładce "Cennik" gdzie szczegółowo opisane jest ile kosztują dane kursy. Płatność za szkolenie odbywa się w pierwszym tygodniu kursu. Przyjmujemy pieniądze w gotówce lub przelewem i umożliwiamy Państwu również możliwość opłacenia kursu w ratach

Co oferuje sobą sala wykładowa?

• Nasza nowoczesna sala wykładowa wyposażona jest w:
    • komputery, na których będą mieli Państwo okazję rozwiązywać przykładowe zadania i odpowiadać na pytania o zasady drogowe,
    • Projektor, który umożliwia przedstawianie i objaśnianie różnych sytuacji drogowych,
    • Tablica interaktywna, dzięki której kursanci mogą brać czynny udział w zajęciach,
    • Nagłośnienie, które pomaga wszystkim lepiej słyszeć osobę prowadzącą.