PROMOCYJNE CENY NA WIOSNĘ
Kurs kat. B 2599 zł *
* dla młodzieży uczącej się
Kategoria C - 3000 ZŁ
Kategoria C+E - 3100 ZŁ
POCZUJ ADRENALINĘ
KURS KAT. A W CENIE 2299 ZŁ
W trosce o Państwa bezpieczeństwo uruchamiamy zajęcia teoretyczne online
Ucz się i zdawaj na naszym samochodzie
Poczuj komfort jazdy samochodem w automacie
Z nami zdasz na100%100%
Dopłacamy do badań lekarskich
Mutimedialna sala wykładowa

Szkolenie okresowe kierowców Łódź

W naszej ofercie mieści się między innymi szkolenie okresowe kierowców w Łodzi. Każdy, kto zajmuje się zawodowo prowadzeniem pojazdów, musi odnawiać swoje uprawnienia, aby zachować bezpieczeństwo i najwyższy standard świadczonych usług. Zaliczenie takiego kursu jest warunkiem koniecznym do kontynuowania pracy jako kierowca. Swoje szkolenia okresowe prowadzimy z zakresu kategorii C, C+E, D, D+E i zapewniamy elastyczne godziny, aby można było bez trudu na nie uczęszczać, mimo obowiązków zawodowych.

Promocja! 550 zł*

Kategorie: C, C+E, D, D+E
- Cena obowiązuje jeżeli badania są wykonane w CBK

Cena regularna: 600 zł

Sposób organizacji szkolenia:

Platforma e-learningowa

Ta forma, przeprowadzonych zajęć to dowolna data rozpoczęcia oraz zakończenia kursu, elastyczne godziny nauki. Duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Wymagania wstępne dla uczestników:

Prawo jazdy kat. C, D, C+E D+E uzyskane przed 10 września 2009r. lub osoby, które uzyskały świadectwo kwalifikacji zawodowej po 10 września 2009r. Ponadto uczestnik powinien uzyskać orzeczenie psychologiczne (wydane na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) i orzeczenie lekarskie (wydane na postawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) do dnia wydania świadectwa kwalifikacji zawodowej.

Cele szkolenia:

Przedłużenie uprawnień i nabycie wiedzy niezbędnej do pracy jako kierowca wykonujący drogowy przewóz rzeczy lub osób.

Kwalifikacja wstępna przyspieszona

Kategorie: C, C+E, D, D+E

Cena: 2800zł

Sposób organizacji szkolenia:

Zajęcia teoretyczne

Platforma e-learningowa

Dzięki tej formie przeprowadzania zajęć kursant może samodzielnie wybrać czas rozpoczęcia i zakończenia swojego przygotowania do egzaminu. Takie rozwiązanie zapewnia swobodę nauki i pozytywnie wpływa na jej efekt.

Zajęcia praktyczne

 • 8 godz. jazdy indywidualnej w ruchu drogowym,
 • 2 godz. jazdy indywidualnej w warunkach specjalnych na symulatorze.

Wymagania wstępne dla uczestników:

 • Kategoria C, C+E ukończone 21 lat, prawo jazdy kat. C, C+E
 • Kategoria D, D+E ukończone 23 lat, prawo jazdy kat. D, D+E

Ponadto uczestnik powinien posiadać orzeczenie psychologiczne (wydane na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) i orzeczenie lekarskie (wydane na podstawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001).

Cele szkolenia:

Nabycie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy jako kierowca wykonujący drogowy przewóz rzeczy lub osób oraz przygotowanie do egzaminu na uzyskanie świadectwa kwalifikacji zawodowej.

Kwalifikacja wstępna

Kategorie: C, C+E, D,D+E

Cena: 5800zł

Sposób organizacji szkolenia:

Zajęcia teoretyczne

Platforma e-learningowa

Dzięki platformie e-learningowej kursant decyduje o dacie rozpoczęcia i zakończenia kursu, przez co może on wybrać optymalne dla siebie godziny nauki. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i skupienie się w przyswojeniu wiedzy.

Zajęcia praktyczne

 • 16 godz. jazdy indywidualnej w ruchu drogowym,
 • 4 godz. jazdy indywidualnej w warunkach specjalnych na symulatorze.

Wymagania wstępne dla uczestników:

 • Kategoria C, C+E ukończone 18 lat, prawo jazdy kat. B
 • Kategoria D, D+E ukończone 21 lat, prawo jazdy kat. D, D+E

Dodatkowo każdy uczestnik powinien być w posiadaniu orzeczenia psychologicznego (wydanego na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001), a także orzeczenia lekarskiego (wydanego na podstawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001).

Cele szkolenia:

Zdobycie wiedzy teoretycznej o obowiązujących w Polsce przepisach na temat ruchu drogowego, a także praktycznych umiejętności prowadzenia pojazdów, przeznaczonych do przewozu osób lub rzeczy. Szkolenie przed egzaminem Państwowym na uzyskanie świadectwa kwalifikacji zawodowej.

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona

Kategorie: C, C+E, D,D+E

Cena: 700zł

Sposób organizacji szkolenia:

Zajęcia teoretyczne

Platforma e-learningowa

System nauki e-learingowej z pewnością przypdanie do gustu osobom, które lubią uczyć się w smodzielnie wyznaczonym sobie czasie.

Zajęcia praktyczne

 • 2,5 godz. jazdy indywidualnej w ruchu drogowym,

Wymagania wstępne dla uczestników:

 • Kategoria C, C+E, ukończone 21 lat, prawo jazdy kat. C, C+E uzyskane po 10 września 2009r. oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej w module D, D+E.
 • Kategoria D, D+E ukończone 23 lat, prawo jazdy kat. D, D+E wydane po 10 września 2008r. lub świadectwo kwalifikacji wstępnej na module C, C+E.

Przypominamy, żę każdy uczestnik powinien posiadać orzeczenie psychologiczne (wydane na podstawie art. 39k ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001) i orzeczenie lekarskie (wydane na podstawie art. 39j ustawy o transporcie drogowym z 6 września 2001).

Cele szkolenia:

Przygotowanie kurstantów do egzaminu na zdobycie świadectwa kwalifikacji zawodowej. Zdobycie wiedzy teoretycznej o obowiązujących w Polsce przepisach odnośnie ruchu drogowego. Nauka prowadzenia pojazdów przeznaczonych do przewozu ludzi lub rzeczy.ul. Piotrkowska 232, 90-360 Łódź 797 742 412 2, 3, 6, 7, 11A, 11B 55, 77, 57