Prawo jazdy kategorii D.
Promocja!! od 3699 zł. Zapraszamy!!

Amazon's Career Choice

To program szkoleniowy który zorganizowany jest przez firmę Amazon dla swoich pracowników. Auto Szkoła Premium wraz ze swoim partnerem firmą transportową Transpolonia uczestniczy w tym projekcie już od 2 lat szkoląc pracowników i organizując przyszłe miejsce pracy.

Co to Amazon's Career Choice?

Firma Amazon przez ten program dla swoich pracowników umożliwia im rozwój zawodowy i osobisty. Przez to że pracownicy nabywają nowe umiejętności i uprawnienia a to otwiera im kolejne możliwości na rynku pracy. Pracownik opłaca tylko 5 % wartości kursu przez co szkolenia są bardzo popularne w śród pracowników firmy Amazon

Jakie trzeba spełnić warunki żeby uczestniczyć w tym projekcie?

Pracownik aby mógł uczestniczyć w tym projekcie musi być odpowiednio długo zatrudniony w firmie Amazon. Zgłosić się do działu HR w firmie Amazon i zgłosić chęć uczestniczenia w programie Amazon's Career Choice.
Następnie zgłosić się do wybranej placówki szkoleniowej.

Co wykonuje Auto Szkoła Premium w projekcie Amazon's Career Choice

Auto Szkoła Premium organizuje profesjonalne kursy z kategorii C, C+E i kwalifikacji zawodowej co umożliwia uzyskania dobrze płatnego i poszukiwanego zawodu kierowcy ciężarówek. Po ukończeniu kursu Auto Szkoła Premium umożliwia uzyskanie pracy w firmie Transpolonia która wyraziła chęć zatrudniania absolwentów naszych kursów.

Jak zapisać się na kurs w Auto Szkole Premium?

Aby rozpocząć szkolenie w naszej szkole trzeba spełnić następujące warunki:

1. Należy nawiązać z nami kontakt, aby omówić przebieg szkolenia i uzyskać infomacje o potrzebnych dokumentach. Prosimy o kontakt z Tomaszem Holz tel. 796 667 772, mail. premium@autoszkolapremium.pl
  2. Wykonać badania lekarskie (Auto Szkoła Premium umożliwia wykonanie badań w siedzibie szkoły)
  3. Założyć profil kierowcy w starostwie według miejsca zamieszkania.
  4. Dostarczyć profile i wyniki badań do szkoły i złożyć wniosek o płatność w wyszukiwarce szkół Career Choice na aplikacji AtoZ
  5. Rozpocząć szkolenie, które z naszą pomocą zakończy się uzyskaniem prawo jazdy kategorii C, C+E i uzyskaniem dobrze płatnego zawodu w branży transportowej.

Zapraszamy :)