Kategoria B, B1, B automat

Możliwość płatności

w ratach

Jazdy po trasach egzaminacyjnych

Najważniejszym celem przeprowadzonego przez nas kursu prawa jazdy jest nauczenie naszych kursantów odpowiedniego i bezpiecznego zachowania podczas prowadzenia auta. Warto wiedzieć jak zachować się na drodze w każdej sytuacji. Jednakże z naszego doświadczenia wynika, że wielu początkujących kierowców najbardziej boi się samego egzaminu. Jesteśmy świadomi tego, że nieznajomość drogi może okazać się bardzo stresująca, dlatego w Auto Szkole kursanci objeżdżają trasy egzaminacyjne zyskując pewność siebie oraz wiarę we własne umiejętności.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasi instruktorzy doskonale znają najbardziej uczęszczane trasy WORD w Łodzi tj: z ulicy Smutnej i Maratońskiej. Najistotniejsze jest, by każdy uczestnik kursu czuł się pewnie na każdym rondzie czy skrzyżowaniu. Z nami żadna trasa nie będzie przeszkodą!