Kategoria B, B1, B automat
kurs zaczyna się

18 maja


Kategoria B, B1, B automat
następny kurs zaczyna się

03 czerwca


Kategoria C, C+E
kurs zaczyna się

14 maja


Kategoria C, C+E
następny kurs zaczyna się

27 maja


Kup online

Możliwość płatności

w ratach


PROMOCYJNE CENY NA WIOSNĘ
Kurs kat. B 2599 zł *
* dla młodzieży uczącej się
Kategoria C - 3000 ZŁ
Kategoria C+E - 3100 ZŁ
Prawo jazdy kategorii D.
Promocja!! od 3699 zł. Zapraszamy!!
POCZUJ ADRENALINĘ
KURS KAT. A W CENIE 2299 ZŁ
W trosce o Państwa bezpieczeństwo uruchamiamy zajęcia teoretyczne online
Ucz się i zdawaj na naszym samochodzie
Poczuj komfort jazdy samochodem w automacie
Z nami zdasz na100%100%
Dopłacamy do badań lekarskich
Mutimedialna sala wykładowa

Oferta

 • Kurs podstawowy kat. A (30 h teorii 20 h praktyki) szkolenie skierowane dla osób lubiących adrenalinę i powiew wiatru. Kategoria A daje możliwość swobodnego poruszania się po drogach i ulicach tak dużych miast jak Warszawa czy Łódź za sprawą niewielkich rozmiarów motocykli oraz ich osiągów.
 • Kurs podstawowy kat. A1 (30 h teorii 20 h praktyki) umożliwia jazdę motocyklem do 125 cm3, co może być idealnym sposobem na zapoznanie się ze specyfiką kierowania motocyklami oraz wyrobienia odpowiednich nawyków na pojazdach o niedużej pojemności.
 • Kurs podstawowy kat. A2 (30 h teorii 20 h praktyki) jest w Twoim zasięgu, jeśli masz 18 lat i chcesz zdobyć uprawnienia na motocykl. Uprawnienia kategorii A2 są także wybierane przez osoby, które swoje umiejętności oceniają na zbyt niskie by kierować pojazdami o większej mocy niż 35 kW.
 • Kurs podstawowy kat. AM (30 h teorii 10 h praktyki) to idealne rozwiązanie dla młodych osób, które pragną rozpocząć swoją przygodę z „dwoma kołami”. Dzięki kategorii AM osoba, która ukończyła 14 lat może wsiąść na swój wymarzony motorower lub lekki quad.
 • Kurs podstawowy kat. B (30 h teorii 30 h praktyki) zaczyna się od zajęć teoretycznych, które odbywają się w multimedialnej sali wykładowej przy ulicy Piotrkowskiej 232 w godzinach popołudniowych, często również w soboty. Po części teoretycznej następuje część praktyczna. Nauka jazdy odbywa się na samochodach Hyundai i20 i suzuki swift. Terminy jazd są ustalane indywidualnie z kursantami.
 • Kurs rozszerzony kat. B (30 h teorii 40 h praktyki) jest dla osób, które chcą więcej czasu przeznaczyć na zajęcia praktyczne.
 • Kurs weekendowy kat. B (30 h teorii 30 h praktyki). Wychodzimy na przeciw osobom zapracowanym i uczącym się, kurs weekendowy jest właśnie dla Was. Osoby zapisane na ten kurs prawa jazdy mają możliwość zajęć praktycznych w każdą sobotę i niedzielę w trakcie kursu z wyłączeniem świąt."
 • Dodatkowe godziny praktyki są adresowane do osób, które ukończyły kurs lecz uważają że, potrzebują dodatkowych jazd doszkalających.
 • 10h + samochód na egzamin jest to opcja adresowana do osób, które najlepiej się czują na egzaminie w samochodzie, w którym odbywały lekcje nauki jazdy.
 • kurs doszkalający 20 h praktyki jest dla osób, które miały bardzo długą przerwę bądź zupełnie nie czują się pewnie za kierownicą.
 • Kurs podstawowy kat. B Automat (30 h teorii 30 h praktyki) oferta skierowana dla osób ceniących sobie komfort i wygodę jazdy oraz osób, które w sposób szybki chcą nabyć umiejętność jazdy samochodem. Nauka jazdy odbywa się na komfortowym samochodzie Mercedes Benz klasy A. Egzamin państwowy zdaje się na samochodzie, który dobrze znamy z kursu w towarzystwie instruktora co daje świetne wyniki na egzaminie.
 • Kurs podstawowy kat. B1 (30 h teorii 30 h praktyki) oferta skierowana do osób, niepełnoletnich pragnących posiadać prawo jazdy. Nauka jazdy odbywa się na samochodzie Aixam Crossline. Egzamin państwowy zdaje się na samochodzie, który dobrze znamy z kursu w towarzystwie instruktora co daje świetne wyniki na egzaminie. Posiadanie prawo jazdy kat. B jest później łatwiejsze, wystarczy odbyć już tylko kurs praktyczny (20 godzin) i zdać egzamin praktyczny w WORD.
 • Kurs kat. B+E (0 h teorii 15 h praktyki) dzięki tym uprawnieniom nie będziesz musiał zastanawiać się nad tym, czy DMC twojego samochodu albo waga przyczepki będzie zgodna z prawem, gdy postanowisz się nimi poruszać.
 • Kurs podstawowy kat. C (20 h teorii 30 h praktyki) jest to pierwszy krok dla osób, których marzeniem jest kariera zawodowego kierowcy, chcących podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe uprawnienia oraz wymarzoną pracę.
 • Kurs podstawowy kat. C+E (0 h teorii 25 h praktyki) kategoria niezbędna dla zawodowych kierowców aby rozszerzyć swoje kwalifikacje o możliwość jazdy samochodem ciężarowym z przyczepą lub naczepą.
 • Kurs podstawowy kat. D (20 h teorii 60 h praktyki) jest skierowany dla osób nie posiadających kategorii C. Po kursie można pracować jako kierowca autobusu komunikacji miejskiej lub w firmie turystycznej.
 • Kurs podstawowy kat. D (20 h teorii 40 h praktyki) jest skierowany dla osób posiadających kategorie C. Po kursie cały świat stoi otworem, można pracować w biurze podróży i podróżować a przy tym pracować zawodowo.

Zachęcamy do solidnego przygotowania się do egzaminu państwowego. Zmniejszy to stres na egzaminie i oszczędzi czas na następne podejścia. Inwestujemy przede wszystkim w swoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiemul. Piotrkowska 232, 90-360 Łódź 797 742 412 2, 3, 6, 7, 11A, 11B 55, 77, 57