Auto Szkoła PREMIUM Łódź

Bezstresowo i kompetentnie - U nas nauka jazdy to przyjemność
Promocja na wakacje
sprezentuj
dziewczyna

Oddział Piotrkowska
kurs zaczyna się

28 luty


Oddział Piotrowska
następny kurs zaczyna się

14 marca


Kup online

Możliwość płatności

w ratach


Promocja na wakacje
sprezentuj
dziewczyna

Oferta

  • Kurs podstawowy kat. B (30 h teorii 30 h praktyki) zaczyna się od zajęć teoretycznych, które odbywają się w multimedialnej sali wykładowej przy ulicy Piotrkowskiej 232 w godzinach popołudniowych, często również w soboty. Po części teoretycznej następuje część praktyczna. Nauka jazdy odbywa się na samochodach Hyundai i20 i suzuki swift Terminy jazd są ustalane indywidualnie z kursantami.
  • Kurs rozszerzony kat. B (30 h teorii 40 h praktyki) jest dla osób, które chcą więcej czasu przeznaczyć na zajęcia praktyczne.
  • Dodatkowe godziny praktyki są adresowane do osób, które ukończyły kurs lecz uważają że, potrzebują dodatkowych jazd doszkalających.
  • 10h + samochód na egzamin jest to opcja adresowana do osób, które najlepiej się czują na egzaminie w samochodzie, w którym odbywały lekcje nauki jazdy.
  • kurs doszkalający 20 h praktyki jest dla osób, które miały bardzo długą przerwę bądź zupełnie nie czują się pewnie za kierownicą.

Zachęcamy do solidnego przygotowania się do egzaminu państwowego. Zmniejszy to stres na egzaminie i oszczędzi czas na następne podejścia. Inwestujemy przede wszystkim w swoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem


ul. Piotrkowska 232, 90-360 Łódź 796 169 714 2, 3, 6, 7, 11A, 11B 55, 77, 57