Kategoria B, B1, B automat
kurs zaczyna się

17 październik


Kategoria B, B1, B automat
następny kurs zaczyna się

31 pażdziernik


Kategoria C, C+E
kurs zaczyna się

26 październik


Kategoria C, C+E
następny kurs zaczyna się

9 listopad


Kup online

Możliwość płatności

w ratach


Spadające ceny na jesień
1450 zł * za kurs
* promocja dla młodzieży uczącej się
Kategoria C - 1900 ZŁ
Kategoria C+E - 1850 ZŁ
Wznawiamy kursy jednocześnie zapewniając środki bezpieczeństwa
Ucz się i zdawaj na naszym samochodzie
Poczuj komfort jazdy samochodem w automacie
Z nami zdasz na
100%
Professional driving license
in English
in Auto Szkoła Premium!
Every first Monday
Book Your course now
Welcome
Dopłacamy do badań lekarskich
Mutimedialna sala wykładowa

Oferta

  • Kurs podstawowy kat. B (30 h teorii 30 h praktyki) zaczyna się od zajęć teoretycznych, które odbywają się w multimedialnej sali wykładowej przy ulicy Piotrkowskiej 232 w godzinach popołudniowych, często również w soboty. Po części teoretycznej następuje część praktyczna. Nauka jazdy odbywa się na samochodach Hyundai i20 i suzuki swift Terminy jazd są ustalane indywidualnie z kursantami.
  • Kurs rozszerzony kat. B (30 h teorii 40 h praktyki) jest dla osób, które chcą więcej czasu przeznaczyć na zajęcia praktyczne.
  • Dodatkowe godziny praktyki są adresowane do osób, które ukończyły kurs lecz uważają że, potrzebują dodatkowych jazd doszkalających.
  • 10h + samochód na egzamin jest to opcja adresowana do osób, które najlepiej się czują na egzaminie w samochodzie, w którym odbywały lekcje nauki jazdy.
  • kurs doszkalający 20 h praktyki jest dla osób, które miały bardzo długą przerwę bądź zupełnie nie czują się pewnie za kierownicą.
  • Kurs podstawowy kat. B Automat (30 h teorii 30 h praktyki) oferta skierowana dla osób ceniących sobie komfort i wygodę jazdy oraz osób, które w sposób szybki chcą nabyć umiejętność jazdy samochodem. Nauka jazdy odbywa się na komfortowym samochodzie Mercedes Benz klasy A. Egzamin państwowy zdaje się na samochodzie, który dobrze znamy z kursu w towarzystwie instruktora co daje świetne wyniki na egzaminie.
  • Kurs podstawowy kat. B1 (30 h teorii 30 h praktyki) oferta skierowana do osób, niepełnoletnich pragnących posiadać prawo jazdy. Nauka jazdy odbywa się na samochodzie Aixam Crossline. Egzamin państwowy zdaje się na samochodzie, który dobrze znamy z kursu w towarzystwie instruktora co daje świetne wyniki na egzaminie. Posiadanie prawo jazdy kat. B jest później łatwiejsze, wystarczy odbyć już tylko kurs praktyczny (20 godzin) i zdać egzamin praktyczny w WORD.
  • Kurs podstawowy kat. C (20 h teorii 30 h praktyki) jest to pierwszy krok dla osób, których marzeniem jest kariera zawodowego kierowcy, chcących podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nowe uprawnienia oraz wymarzoną pracę.
  • Kurs podstawowy kat. C+E (0 h teorii 25 h praktyki) kategoria niezbędna dla zawodowych kierowców aby rozszerzyć swoje kwalifikacje o możliwość jazdy samochodem ciężarowym z przyczepą lub naczepą.

Zachęcamy do solidnego przygotowania się do egzaminu państwowego. Zmniejszy to stres na egzaminie i oszczędzi czas na następne podejścia. Inwestujemy przede wszystkim w swoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem


ul. Piotrkowska 232, 90-360 Łódź 796 667 772 2, 3, 6, 7, 11A, 11B 55, 77, 57