Auto Szkoła PREMIUM Łódź

Bezstresowo i kompetentnie - U nas nauka jazdy to przyjemność

Oddział Piotrkowska
kurs zaczyna się

18 września


Oddział Piotrowska
następny kurs zaczyna się

02 października


Kup online

Możliwość płatności

w ratach


Kurs na prawo jazdy

Auto Szkoła Premium z Łodzi zaprasza Państwa na kurs prawa jazdy kategorii B. Kompleksowo przygotowujemy naszych uczniów do egzaminu państwowego, aby mogli osiągnąć sukces nawet za pierwszym podejściem. Na oferowane przez nas szkolenia można wygodnie zapisywać się przez Internet.

Dlaczego Auto Szkoła Premium?

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu początkujących kierowców do egzaminów na prawo jazdy, a jednocześnie ciągle unowocześniamy swoje usługi. Nasi profesjonalni instruktorzy regularnie uczestniczą w branżowych szkoleniach, dzięki którym nieustannie aktualizują posiadane informacje o zmiany w przepisach. Swoją wiedzą dzielą się z kursantami w sposób czytelny i zrozumiały. Często korzystają przy tym z pomocy naukowych oraz materiałów multimedialnych, aby zajęcia były ciekawe i angażujące.

Co zapewniamy swoim kursantom?

Nasza auto szkoła korzysta z takich samych samochodów, jak te stosowane przez WORD Łódź. Co więcej, uczniowie mają okazję poruszać się po trasach egzaminacyjnych, a co za tym idzie, lepiej oswoić się nimi. W celu obniżenia kosztu kursu prawa jazdy, dopłacamy Państwu do badań lekarskich. Zapewniamy również bezpłatne materiały, dzięki którym można powtarzać przekazane na lekcjach informacje w domu czy gdziekolwiek indziej. Ponadto, nasze zajęcia przebiegają w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.Oferta

Nazwa kursu Ilość godzin Cena
Kurs podstawowy kat. B - PROMOCJA 30 h teorii 30 h praktyki 1299zł
1250zł
Kurs rozszerzony kat. B 30 h teorii 40 h praktyki 1690 zł
Dodatkowe godziny praktyki dowolna Od 49zł
10h + samochód na egzamin 10 h + samochód 560zł
Kurs doszkalający 20 h 860zł

Wysoka zdawalność

Auto Szkoła Premium może się pochwalić niezwykle wysokim poziomem zdawalności. Dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu, udaje nam się przygotowywać kursantów tak, że na egzaminie nic ich nie zaskoczy. Z nami bez trudu uzyskasz upragnione prawo jazdy! Zapraszamy do naszego ośrodka, mieszczącego się pod adresem: ul. Piotrkowska 232, Łódź.


ul. Piotrkowska 232, 90-360 Łódź 796 667 772 2, 3, 6, 7, 11A, 11B 55, 77, 57